Відпочинок на річці Стохід

Незабутній відпочинок на річці Стохід? Не вірите? Сама назва говорить за себе, адже річка, як лабіринт, має 100 ходів. У туристів, які приходять цей маршрут, адреналін зашкалює. Вони зачаровані дикою природою, адже не секрет, чим більше цивілізації, тим сильніше хочеться туди, куди вона не дійшла. Такі місця, ви можете побачити тільки тут. Пройшовши частину маршруту, можна зупинитися в урочищі “Красні мости”, де ви побачите справжнє диво, сауна на березі річки. Тут можна гарно попаритись, подихати свіжим повітрям, помилуватися неймовірною природою, та випити настою із річкової дикої м’яти, яку ви самі будете збирати, пливучи по цій казковій річці на байдарках. Смак чаю насичений та неперевершений.
І це не єдиний сюрприз, адже на вас там чекає бджоляний будиночок, де ми проводимо відпочинок на вуликах (апітерапія).Не було ще таких туристів, які там не розслабилися і не заснули, забувши про свої нервові стреси.

Всі ми знаємо, що таке гарна спальна кімната з красивим ліжком і ортопедичним матрацом. А не хотілося б вам повернутися в минуле, як наші предки, і відпочити на сіновалі? Насолодитися сном на матрацах наповнених ароматним сіном (в народі говорили сінник)? Раніше немовлята спали тільки на таких матрацах. Уявіть, як він вигріває спину, лікує радикуліт, а запашний аромат сіна, із лікувальними травами, заспокоює нерви та підтримує імунітет людини.

Зазвичай, люди планують свою відпустку біля моря, щоб позасмагати на пляжі, поплавати на надувних матрацах. Але хто вам дозволить, розвести вогнище прямо на березі біля води? Чи пригостять вас там справжнім українським борщем із казана( приготованого за стародавнім рецептом)? А ще скуштувати справжні балабеники можна тільки у нас, а ароматний чай із річкової м’яти ви ніколи не забудете. Найголовніше те, що все це приготоване із натуральних продуктів.

А для самих романтичних туристів, ми можемо влаштувати, пісні під гітару біля вогнища, виступ фольклорного колективу гуляночка, різноманітні ігри та конкурси. Повірте, це все піднімає настрій, заряджає позитивом, і всі проблеми відходять. Це момент, коли ви дійсно відпочиваєте! Тож чекаємо всіх у нас на відпочинку!

Довідки за номером телефону на нашому сайті!