Фестиваль “Поліський Водограй”

Фестиваль “Поліський Водограй”

Вже третій рік поспіль село Троянівка люб’язно зустрічає гостей з різних куточків світу на своєму фестивалі “Поліський Водограй” Автором ідеї такого дійства є сільський голова Микола Андрійович Ясюк. За його словами: “Таке дійство можна організувати лише зі злагодженими односельчанами” Цього року фестиваль відбувся 21-22 вересня.

Він вражає своєю унікальністю, адже проходить у два етапи:
Перший етап складається зі святкового концерту, на який з’їжджаються багато колективів, які зачаровують своїми виступами кожного присутнього. Також після завершення урочистої частини, всі жителі та гості села Троянівка можуть насолодитися смачними стравами української кухні, поплавати на байдарках, взяти участь в різноманітних конкурсах, а також гарно відпочити на природі, та закріпити всі приємні моменти фотознімками.
Другий- це прохід маршрутом “Мандрівка Поліссям де Стохід і пісня”. Дійство відбувається на річці Стохід (така назва походить від того, що ця водойма має 100 ходів). Тут ви зможете поспостерігати за неймовірним виступом всіх учасників, які виконують свої композиції пливучи на дерев’яних човнах, пройти маршрут річки Стохід на байдарках, дерев’яних човнах, повеселитися біля вогнища (співи,танці, конкурси) насолодитися неймовірною природою, а також скуштувати смачного натурального меду, та придбати його.

Поліський водограй, це те місце, де ви зможете гарно провести час зі своїми рідними, друзями, знайомими. Насолодитися смачними українськими стравами, дізнатися побут, культуру та традиції селян, відчути подих природи і просто неймовірно провести свої вихідні.
Тут, Вас завжди радісно зустріне народний аматорський фольклорний колектив “Гуляночка” та подарують Вам свої дзвінкі мелодії.
Це свято, на яке щорічно приїжджає багато людей, тому в наступному році чекаємо і на тебе!