Відпочити та відновити сили Ви зможете в цілющій бджолиній диво-хатинці, на пасіці у Новорудського сільського голови. Будиночок виготовлений із природних матеріалів. Конструкція зі спеціальними лежанками усередині зроблена так, що жодна бджола не зможе вкусити відвідувача диво-вулика. Перебування у товаристві бджіл позитивно впливає на організм людини, заряджає його енергією та виконує лікувальну функцію, яка базується на мікро-вібрації, аромотерапії, бджолиному біополі та температурному режимі.

Під час нашої мандрівки Ви матимите змогу відчути всю користь біополя бджіл. Адже на Вас чекатиме – апітерапевтичний будиночок. Це невеличкі споруди з ліжками, що розташовуються безпосередньо на бджолиних вуликах. Лежанки зроблені так, що жодна бджола не вжалить відвідувача. Власники незвичних будиночків перед тим, як запрошувати людей, випробували властивості бджолотерапії на собі.

Переконують — ефект перевершив сподівання. Шум бджіл як шум моря, а повітря, яке йде з вуликів, лікувальними властивостями не поступається морському.

Здавна підмічено, що бджоли добре впливають на людину. Створена на пасіці атмосфера є природним оазисом з позитивною енергетикою для відпочинку та оздоровлення.

Але набагато більший ефект людина отримує при перебуванні в одній з Диво-хаток. Лежачи на вулику-ліжку над бджолами, людина отримує тепло від бджіл, яке вони виділяють для обігріву своєї дітви (35°C).

Розплід, який обігрівають бджоли, біоенергетично активний, він допомагає збалансувати і самовідновити роботу всіх людських органів, за рахунок біофізичного зв’язку з природою, що викликає збільшення працездатності людини, відчуття легкості та свіжості.

Запахи пилку, бджолиної отрути, прополісу, рівномірне гудіння заспокоюють нервову систему, нормалізують кров’яний тиск, стабілізують психоемоційний стан, викликають здоровий сон.

Оздоровлення в бджолиних біо-будиночках можна і потрібно проводити на тлі інших засобів апітерапії, які включають цілий спектр продуктів бджолярства: мед, прополіс, перга, пилок, забрус, маточне молочко і багато іншого.

Перебування однієї години у бджоляному будинку – 50грн.

Ночівля у бджоляних будинках – 200 грн.