Волинь – край озер та лісів. Відпочити від міської метушні ми пропонуємо в агросадибах. Наші водні маршрути побудовані так, що …

Подорожі по р. Стохід сплановані так, що Ви крім водного туризму зможете спробувати і сільський туризм. Все тому що на ночівлю Ви залишитесь у сільській та по справжньому гостинній садибі. Ви сповна зможете насолодитись тудешніми краєвидами, чистим повітрям і найголовніше – проведете вільний час в сільському середовищі, якому притаманна відповідна забудова, сільський побут, мальовничий ландшафт. Спробуєте місцеві розваги: риболовля та купання у ставках, що є навколо садиби. Вартість ночівлі у садибі становить всього 100 грн.

Принадами сільського життя – тишею,кришталево чистим повітрям, смачними стравами – Ви зможете насолодитися у гостинній садибі «Куточок друзів», що розташована на околиці села. Розвагою може стати риболовля та купання у ставках, що є навколо садиби. Тут у Вас буде унікальна можливість заготовити дари лісу: мариновані гриби, варення з ягід,сушені ягоди та гриби за старовинними рецептами.

А для справжніх поціновувачів зеленого туризму, є варіант залишитись ночувати у палатках. Це допоможе Вам поєднатися з природою. Вартість – 50 грн.